Nieuw seizoen, nieuwe website :)

  1. Ontvangst /
  2. Nieuws /
  3. Wat te doen als het regent in Vias en omgeving
Activiteiten in hérault
11/05/2017

Wat te doen als het regent in Vias en omgeving

Dit gebeurt niet vaak, maar soms komt er regen op vakantie. Afscheid van het strand- en zwembadprogramma voor vandaag... het is depressie tot de zon terugkeert. Wij mogen ons echter niet laten ontmoedigen! Regen hoeft uw vakantie niet te verpesten! Regenachtige dagen zijn een gelegenheid om onze prachtige regio Languedoc-Roussillon / Occitanie te ontdekken en te genieten van speciale momenten met familie, stelletjes of vrienden.

Wat te doen hier ?

Je hoeft niet ver te reizen om bezig te blijven als het regent! Als u de auto niet wilt nemen, houdt niets u tegen om te profiteren van de activiteiten die ter plaatse worden aangeboden. Op camping Club Farret zorgt onze infrastructuur ervoor dat u zelfs in de regen een goede dag kunt hebben.

Ontspannende dag in de farret club spa

Dat het regent betekent niet dat je niet van het water kunt genieten. Voor een ontspannende en verwende middag kunt u terecht in de Spa du Farret. Kom en geniet van de zen-sfeer van de Spa om nieuwe energie op te doen en voor uzelf te zorgen. Ons team verwelkomt u voor een ontspannend uitje, een massage of zelfs een pauze voor twee. Wil je gewoon heerlijk ontspannen in onze zen-ruimte? Ontdek onze sauna, hammam en jacuzzi en laat u meeslepen door het geluid van het water. Om contact op te nemen met de Spa van campingclub Farret: 04.67.21.66.43.

Maak nieuwe vrienden in de Piratenbar!

Het regent, profiteer ervan om nieuwe mensen te ontmoeten! Ontmoet elkaar in de piratenbar om te genieten van een pannenkoek en thee en een spelletje biljart of kaart te spelen met nieuwe vrienden. Je vindt er ook veel bordspellen. De mogelijkheid om met het hele gezin samen te komen voor een Monopoly. De bar verwelkomt u de hele dag. Om contact met hen op te nemen: 04.67.21.64.48

Lezen bij het infopunt

Regenachtige dagen zijn ook een gelegenheid om ons infopunt te ontdekken. Ter plaatse kunt u een boek lenen uit de bibliotheek of informatie opvragen over regionale activiteiten. Profiteer hier ook van om verbonden te blijven! Wifi-kaart en computers zijn ook te vinden bij het infopunt.

Het overdekte Europark: voor het geluk van kinderen

Niets is eenvoudiger om de kinderen bezig te houden bij regenachtig weer! Maak ze blij, neem ze mee naar Europark Indoor in Vias-Plage. Voor kinderen van 1 tot 13 jaar heeft Europark Indoor 2.500 m² aan allerlei soorten spelletjes: glijbanen, ballenbaden, zipline... Genoeg om ze de hele dag bezig te houden.

Gastronomische en/of culturele pauze

Als het regent, is dit een gelegenheid om het departement te ontdekken. Ondanks het slechte weer zijn er in de Hérault veel activiteiten te doen. In de omgeving van Vias-Plage kun je jezelf verbouwen terwijl je lokale producten proeft.

Vinipolis: proeverij van regionale wijnen

Ontmoet elkaar in Florensac, op slechts 15 minuten van Vias-Plage, om Vinipolis te ontdekken, een ecotoerismecomplex waar u de beste wijnen uit de regio kunt proeven. Dit gastronomische en leuke uitje combineert wijnproeven en gastronomie en laat u kennismaken met de druivensoorten, de kenmerken van de wijnen en hun wijnbereidingsmethoden. Ter plaatse kunt u genieten van een gastronomische pauze in de “Bistrot d’Alex”. Keuken op basis van seizoensgebonden en lokale producten, tegen zeer aantrekkelijke prijzen.

Ontdekking van de abdij van Valmagne

De abdij van Sainte-Marie de Valmagne, geklasseerd als historisch monument, ligt in Villeveyrac. De abdij van Valmagne, bijgenaamd de kathedraal van de wijngaarden, is een schat aan Franse architectuur. U kunt bewonderen: klooster, tuinen, gewelf en fontein. De herberg verwelkomt ook fijnproevers in het wijnrestaurant met ter plaatse geteelde biologische producten.

Het Musée de l’Éphèbe: ontdek Cap d’Agde, een Fenicische stad

Om de bezienswaardigheden te bewonderen en tegelijkertijd wat cultuur op te snuiven als het weer niet zo mooi is, moet je naar het Musée de l'Ephèbe in Cap d'Agde gaan. De wateren van Agathois, een oude Phocaeïsche stad, zijn vol met oude maritieme schatten, tentoongesteld in het Musée de l'Ephèbe. U zult een Caesarion (standbeeld van een jong kind, onderdeel van de belangrijkste werken van het museum) kunnen bewonderen in een uitzonderlijke staat van bewaring.

Het Museum voor Schone Kunsten in Montpellier

Bent u meer een schildersmens, profiteer dan van de regenachtige dagen om Montpellier te ontdekken. De stad, de hoofdstad van de Hérault, biedt tal van musea en monumenten om te bezoeken. Ontdek momenteel de tentoonstelling ‘kunst en materie’ rond beeldhouwkunst in het Fabre museum.

Uitje met familie of vrienden

Profiteer met vrienden of familie van de wolken om groepsactiviteiten uit te voeren.

Sportactiviteiten, winkels en restaurants in Béziers of Montpellier

In Béziers ga je naar de Polygone voor een dagje shoppen. Ontdek het nieuwe winkelcentrum Béziers vlakbij het station. Winkelen, biljarten, bowlen en restaurants, er is iets voor het hele gezin.

In Montpellier biedt het winkel- en recreatiecentrum Odysseum restaurants en speciale winkelgebieden... Sportliefhebbers kunnen zich ook vermaken: lasergame, klimmuur en ijsbaan.

Vissen en haaien... bezoek het Mare Nostrum-aquarium

Vlak naast het Odysseum-winkelcentrum is dit de activiteit waar uw kinderen dol op zullen zijn. Haaien, zeepaardjes en vissen ontdekken de onderwaterwereld in het Mare Nostrum aquarium in Montpellier.

Het essentiële… de bioscoop

Als alle door ons voorgestelde activiteiten u niet hebben verleid... is er nog steeds het essentiële onderdeel van uitstapjes in de regen: de bioscoop. In de buurt van Vias-Plage kunt u kiezen voor de Cinéma le Traveling (4 kamers) in Agde of de Méga CGR (12 kamers) in Béziers. Momenteel te zien: Guardians of the Galaxy vol.2, Beauty and the Beast, Problemos en vele anderen.

Nieuws
en meer

Lifestyle, nieuws, favorieten...

En nog veel meer over uw camping in Vias Plage en onze regio Occitanie / Middellandse Zee.

Activiteiten in hérault
17/08/2023

Bezoek de vismarkt van Grau d'Agde en ontdek het beroep van visser

Wie zijn deze mannen (want ja, het is bij bijgeloof nog steeds een uitsluitend mannelijk beroep) die midden in de nacht de golven trotseren?

Meer lezen
Activiteiten in hérault
14/02/2023

Onze excursies vertrekken vanaf de camping

Onmisbare wandelingen geselecteerd om uw verblijf in Vias Plage tot een succes te maken. Ga onder begeleiding van onze instructeurs op ...

Meer lezen
Activiteiten in hérault
31/07/2019

Langs de Hérault in de regio Occitanie

De rivier de Hérault te voet of met de fiets vanaf de camping Wanneer u uw vakantie doorbrengt op camping Farret, zult u niets missen...

Meer lezen
Lees het tijdschrift

Reserveer uw campingaccommodatie in Vias-Plage. Camping Farret ligt direkt aan zee en op enkele kilometers afstand van Cap d’Agde en Sète. Breng uw vakantie met uw familie door in Zuid-Frankrijk, in de Hérault, vlakbij het Canal du Midi. U heeft alle voordelen van een viifsterren camping : direkte toegang tot het strand, verwarmd zwembad, zwembad met glijbanen, activiteiten en animatie…. Gelegen aan de Middelandse zee biedt onze club meerdere activiteiten : paddle, waterfietsen, jet ski, boot, gesleepte boei. U kunt heerlijk profiteren van het strand, zonnebaden of zwemmen. Ontdek ons compleet gamma van cottages van 2 tot 6 personen. Huur onze volledig uitgeruste stacaravans in een super kader voor enkele dagen of voor een langer verblijf. Club Farret is de enige camping in Vias die kampeerplaatsen heeft met zeezicht. U kunt iedere dag van de week aankomen.

© 2023 Club Farret, alle rechten voorbehouden.

Site door TROA